Wanna wolnostojąca do małej łazienki

Wanna wolnostojąca do małej łazienki

Utarło się przekonanie, że wanna wolnostojąca wymaga dużej łazienki. Ale wcale nie koniecznie, wszystko zależy od kształtu łazienki (wiadomo, że kwadrat będzie w tym przypadku figurą idealną), od przemyślanego zagospodarowania przestrzeni, a także od gabarytów wanny.

Nie wszystkie wanny wolnostojące są przecież gigantami, podobnie jak wanny do zabudowy, tak i w kategorii wanien wolnostojących występują zarówno mniejsze, jak i większe.

Do mniejszych łazienek, zalecane są wanny krótsze i węższe. Wannę o takich parametrach posiada w swoim asortymencie marka Ravon. Wanna Ravon Wisteria jest najlepszym przykładem takiej wanny.

Jej wymiary to 175×74 cm, jest też mniejszy wariant 160×70 cm. Wanna jest dosyć krótka, ale przede wszystkim wąska, zwłaszcza ta mniejsza. Dzięki niewielkim rozmiarom, bez problemu zmieści się do mniejszej łazienki i będzie dobrze się w niej prezentować.

Ponadto wanny wolnostojące dostawiane do ściany są również dobrym rozwiązaniem do mniejszych łazienek polecamy Sensual Wall.

Scroll to top