Ravon BLOG

Dodano: 2018-05-11

Wanna Elisium w nowoczesnej łazience

Dziś prezentuję realizację łazienki z wanną wolnostojąca Ravon Elisium.

Projektantka tego wnętrza Joanna Ochota z biura projektowego Archimental, osiągnęła równowagę pomiędzy minimalizmem, a przytulnością wnętrza, między pięknem i funkcjonalnością łazienki.

Ta minimalistyczna koncepcja wnętrza jest jednocześnie ciepła i przytulna, mimo, że minimalizm często kojarzy nam się z zimnym i ascetycznym wnętrzem. Tutaj poza niewątpliwymi walorami estetycznymi, mamy do czynienia z aranżacją praktyczną w użytkowaniu. Jedna biała przestrzeń ściany jest wykorzystana w dwojaki sposób: jako ścianka kabiny prysznicowej i jako miejsce do montażu podtynkowej armatury wannowej, która ładnie komponuje się z wanną i jest funkcjonalna.

Efekt przyjaznego i miłego wnętrza osiągnięto dzięki zastosowaniu ciepłego odcienia płytek, których kolor  przypomina zgoła drzewo bambusowe. A kolory natury, zawsze dodają przytulności wnętrzu. Jak dowodzi to wnętrze wanna Elisium doskonale wpisuje się w nawiązujące do skandynawskiego stylu meble i dodatki, jak lustra czy stojak na ręczniki i przybory łazienkowe.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.