Umywalki wolnostojące Ravon

Łazienka to wbrew pozorom miejsce, w którym spędzacie bardzo dużo czasu. Wieczorem długa kąpiel odprężająca, a rano szybkie odświeżenie, przed początkiem nowego dnia. Dobrze urządzona, pozwoli wam na maksymalne czerpanie radości, ze spędzanego w niej czasu.

Czytaj więcej…

Umywalki stojące

Umywalka to podstawowe wyposażenie każdej łazienki. Najczęściej jest umieszczona na blacie lub szafce lub „wpuszczania” w nie.

Jest też na rynku pewna rzadkość, o której niewielu wie. To umywalka wolnostojąca. Różni się od nablatowej tym, że jest jedną bryłą (bez podziału na część nablatową i szafkę), którą stawia się bezpośrednio na ziemi.

Można je często spotkać w ekskluzywnych hotelach i apartamentach. Umywalki wolnostojące nadają wnętrzu sznytu szyku i elegancji. Nic dziwnego, że kojarzą się z luksusem i dobrym smakiem. Tu nie istnieje problem z nieestetycznymi rurami na wierzchu – wszystko jest zgrabnie schowane wewnątrz monolitu. Takie rozwiązanie od lat sprawdza się zarówno w hotelach i restauracjach jak i coraz częściej decydujecie się na nie do domu.

Jaką umywalkę wolnostojącą dobrać do wnętrza?

Umywalka stojąca na podłodze, doskonale sprawdzi się w przestronnych, stylowych wnętrzach. W połączeniu z wolnostojącą wanną z tej samej serii, będzie wyglądała obłędnie. W duecie nadadzą wnętrzu klasy i luksusu.

Najczęstszym wyborem wśród naszych klientów, są umywalki stojące w kształcie prostopadłościanu. W ofercie jest to model Ravon Gladio. To połączenie prostoty z użytkowością. Na praktycznej półce możecie ustawić mydło i krem do rąk, a w jej wnętrzu schować baterię. Ten ponadczasowy model jest dostępny w dwóch wykończeniach:

  • matowym (tu materiałem jest PureStone)
  • lub w połysku (wykonanego z Marmonitu).

Kolor możecie wybrać spośród dostępnej na stronie palety.

Umywalki które zwężają się ku podłodze, będą doskonale pasować do nieco mniej przestronnych pomieszczeń, a dzięki smukłości nadadzą łazience subtelności. Tutaj mamy do zaproponowania model Ravon Saxo, który łączy w sobie uniwersalną formę z nowoczesnym designem. Ten model również dostępny jest (zarówno) w niebrudzącym się macie, jak i eleganckim połysku.

Popularnością cieszy się także umywalka stojąca o nieregularnych kształtach – Ravon Euphoria. Jej kształt, jest inspirowany kwiatem kalii, który nadaje jej uroczego, a zarazem szlachetnego wyglądu. Stylizację łazienki doskonale dopełni wanna z tej samej serii. Ten duet sprawdzi się zarówno w stylu modernistycznym jak i retro. Umywalka (jak wszystkie pozostałe zlewy łazienkowe wolnostojące) dostępna jest w wykończeniu matowym i połyskującym.

Umywalki wolnostojące najwyższej jakości

Wolnostojące zlewy łazienkowe, to nie tylko użytkowe meble, dzięki którym umyjecie ręce. To także ozdoba każdej łazienki – monument, który przyciąga każdy wzrok. Dzięki nim, łazienka, nabierze ekstrawaganckiego charakteru. Są ozdobą samą w sobie.

Umywalki wolnostojące dają wolność projektantom wnętrz. Nie musicie się już martwić przy której ścianie zamontować zlew (żeby nie wadził z innymi elementami wyposażenia). Gdy chcecie, możecie je postawić nawet na środku łazienki. Jak już wspominaliśmy, to wolność i możliwość żonglowania projektami.

W szale zachwytu nad designem tego rozwiązania, nie możemy zapomnieć o podkreśleniu funkcjonalności i trwałości naszych umywalek. Materiały, z których je wykonujemy, są niezwykle odporne na zabrudzenia. Wiemy, że dom to nie muzeum i jest dużo ciekawszych zajęć niż ciągłe sprzątanie łazienki. Dlatego są niewrażliwe na uszkodzenia przez chemię domową.

Nie wierzycie? Przekonajcie się na „własnej skórze”.

Scroll to top