Wanny wolnostojące RAVON – efekt pracy rąk polskich rzemieślników.

Wanny wolnostojące Ravon są produkowane ze specjalistycznego kompozytu QualTec, w zaawansowanej technologii w jakiej wykonywane są również wyczynowe łodzie, luksusowe samochody, czy samoloty.
Specjalne tworzywo jest nakładane na formę kilkakrotnie, a każda warstwa jest wzmacniana elastycznym i niezwykle trwałą żywicą utwardzającą. Cały proces produkcji wanien Ravon jest wykonywany ręcznie. Co oznacza to dla Ciebie? Otrzymasz produkt najwyższej jakości – wygodną wannę wolnostojącą, która nie będzie skrzypieć gdy do niej wejdziesz, ani nie ukruszy się w trakcie użytkowania. Prawie o jedną trzecią dłużej utrzyma ciepło, zapewniając długie chwile przyjemnego relaksu.

Oferujemy wanny wolnostojące, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie: wanny owalne, wanny prostokątne, okrągłe, w rozmaitych wielkościach: 160cm, 165cm, 170cm, 175cm, 180cm i kolorystyce: białe, czarne, w kolorach z palety RAL. Szczególnie polecamy wanny ręcznie malowane, które realizujemy na indywidualne zamówienie klienta, są to wanny wolnostojące z serii limited.

Podane poniżej ceny dotyczą produktów w białym kolorze.

Scroll to top