Ravon Limited

Przykładowe realizacje wykonanych przez nas wanien w wersji limited. Wersję tą charakteryzuje nieprzeciętny design oraz maksymalne skupienie się na najwyższej jakości wytwarzanych produktów. Wszystkie prace w tej serii są wykonane ręcznie! Obrazy na wannach to dzieła artysty, technika malowania dobierana jest indywidualnie do każdego projektu. Ze względu na pracochłonność przy wytwarzaniu wanny w tej serii czas realizacji jest wydłużony. Przy skomplikowanych wzorach, takich jak np. na pierwszym zdjęciu, potrzebne jest kilkaset godzin pracy na wykonanie konkretnego wzoru.

WANNA WOLNOSTOJĄCA Ravon Euphoria

Wanna wolnostojąca Ravon Euphoria w czarno-złotym kolorze to esencja elegancji i szyku. Klasyczna głęboka czerń wanny w połączeniu z szalenie modnym złotym akcentem tworzy produkt wyrafinowany. Wanny w takiej odsłonie nie powstydzi się zarówno nowoczesne, jaki i urządzone w klasycznym stylu wnętrze.

więcej

WANNA WOLNOSTOJĄCA WOOD

Wanna wolnostojąca Ravon Space Wood to limitowana edycja wanien w obudowach z drewna lub forniru. Drewniane wykończenie wanny nada przytulnego i ciepłego charakteru dla wnętrza.

więcej

Wanna z grafiką

W serii limitowanej Wanna z grafiką, Ravon proponuje wyjście poza utarte schematy wyglądu produktu i w przedmiot użytkowy tchnie zupełnie nowego, artystycznego ducha. Tutaj realizacja według dzieła Roya Lichtensteina. Wszystko jest ręcznie namalowane przez artystę-malarza, technika malowania dobierana jest indywidualnie do każdego projektu, na koniec grafika na produkcie jest odpowiednio zabezpieczona i utwardzona specjalnymi lakierami. Ze względu na pracochłonność zdobienia produktu, czas realizacji jest wydłużony. Przy skomplikowanych wzorach, takich jak grafika Lichtensteina, potrzebne jest kilkaset godzin pracy na wykonanie konkretnego wzoru.

więcej

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.