Saxo

Umywalka wolnostojąca Ravon Saxo łączy w sobie nowoczesny design i uniwersalną formę, która lubi reprezentacyjną przestrzeń. Umywalka wolnostojąca Ravon Saxo może być wykonana w połysku z wyjątkowo gładkiego materiału marmonit, który zapewnia jej trwałość i nieskazitelny wygląd na długie lata. Albo w wersji matowej, w najnowszej technologii jaką opracowaliśmy w naszej manufakturze. Materiał - Pure Stone użyty do produkcji ma jedwabistą strukturę, jest niezwykle miły w dotyku i co najważniejsze bardzo odporny na zabrudzenia i zarysowania.

Informacje techniczne

  • Wymiary: 48 x 89 cm
  • Materiał: Marmonit
  • Kolor: Biały / RAL
  • Waga: 32 kg
  • Waga z opakowaniem: 70kg

Więcej informacji:

  • Do umywalki opcjonalnie dostepny jest korek typu klik-klak w kolorze umywalki.

 

Dostepne kolory:

Pliki do pobrania:

Karta produktu
Model 3D
 

Dodano: 2018-09-10

Owalne wanny wolnostojące

Duży wybór wanien wolnostojących owalnych znajdziesz  w Warszawie  w Centrum Wyposażenia Wnętrz na Bartyckiej 24/26  w pawilonie 107/109. Polski producent Ravon proponuje wanny owalne  w różnych rozmiarach. Najmniejsze od 160 cm długości do 186 cm - największa wanna owalna dostępna obecnie  w ofercie producenta. Ravon posiada wanny owalne dość szerokie, np. Model modern albo space, które nie są co prawda dwuosobowe, ale bez problemu zmieszczą się  w niej dwie osoby. Wanny owalne są też  z reguły wygodne, dzięki obłym kształtom. Opływowość dodaje  też wnętrzu lekkości.

Dodano: 2018-09-05

Wanna wolnostojąca, a gdzie kosmetyki?

WANNA WOLNOSTOJĄCA  A CO  Z KOSMETYKAMI? Kiedy decydujemy się na wannę wolnostojącą, to zadajemy sobie pytanie co zrobimy  z kosmetykami? Gdzie je postawimy? Jak? Przecież są nam niezbędne podczas kąpieli  i codziennej pielęgnacji.  I na to zapotrzebowanie odpowiadają producenci zarówno omawianych wanien, jak  i wszelkiej maści producenci elementów wyposażenia łazienek. Oto kilka sposobów na kosmetyki: Przybornik łazienkowy wolnostojący na kółkach lub bez kółek – takie przyborniki znajdziesz  w wielu sklepach  z wyposażeniem łazienek, mogą być drewniane, metalowe, szklane albo po prostu plastikowe – chociaż te ostatnie nie będą tworzyły zbyt eleganckiego duetu  z wanną wolnostojącą. Zaprojektowana stała półka wolnostojąca lub zamontowana do ściany, która jest jednocześnie miejscem do montażu baterii do wanny (jeśli nie chcemy mieć baterii wolnostojącej). Może być wykonana np.  z płyty gipsowej wodoodpornej  i obłożona okładziną  z płytek, mozaiki, kamienia naturalnego, etc.   Półki wykonane  w ścianie obok miejsca przeznaczonego na wannę – projektanci  w taki praktyczny  i elegancji sposób rozwiązują kwestię umieszczenia kosmetyków przy wannie wolnostojącej. Niezbędnik/przybornik umieszczany bezpośrednio na wannie. Na rynku istnieją piękne  i praktyczne przyborniki, na których znajdzie się miejsce na szampon, żel pod prysznic, specjalne uchwyty na kieliszek wina, ręcznik czy książkę – dla amatorów kąpieli  z lekturą. Wykonane są  z wodoodpornego, najczęściej egzotycznego gatunku drewna albo  z metalu odpowiednio zabezpieczonego przez zarysowaniem powierzchni wanny. Dostępne są też baterie wolnostojące, które mają np. szeroką płaską wylewkę, która tworzy swoistą mała półeczkę. Woda wówczas wypływa  z tej baterii szerokim strumieniem  i przy okazji mamy półeczkę, na której doraźnie możemy też coś postawić. Marka Kohlman posiada  w swojej ofercie taką baterię. Istnieją też wanny  z szerokim rantem, które także pozwalają na odstawienie kosmetyków, przynajmniej na czas kąpieli. Jest to również spore udogodnienie – nawet jeśli posiadamy jakiś przybornik. Marka Ravon posiada  w swojej ofercie wanną  z takim właśnie praktycznym, szerokim rantem.  

Dodano: 2018-09-05

Wanna przyścienna od Ravona

Wanna przyścienna Ravon Sensual Wall Ravon już od połowy września zaprezentuje nowy model wanny - wannę przyścienną. Ravon Sensual Wall, wymiary: 164x80. Jest to rozwiązanie dla osób ceniących estetykę wanny wolnostojącej  i jednocześnie dla tych, którzy nie posiadają zbyt dużej łazienki. Wanna Sensual posiada jeden dłuższy prosty bok, który możemy umieścić bezpośrednio przy ścianie. Ponadto prosty brzeg wanny jest na tyle szeroki, że zamontujemy na nim dowolną baterię nawannową. Wanna Sensual Wall dostępna  w II połowie września 2018  w salonie Ravon  w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok. 107/109  i w dobrych salonach łazienkowych  w Polsce.  

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.