Wanny wolnostojące RAVON Warszawa - efekt pracy rąk polskich rzemieślników. Wanny wolnostojące Ravon są produkowane ze specjalistycznego kompozytu QualTec*, w zaawansowanej technologii w jakiej wykonywane są również wyczynowe łodzie motorowe. Specjalne tworzywo jest nakładane na formę kilkakrotnie, a każda warstwa jest wzmacniana elastycznym i niezwykle trwałym tworzywem utwardzającym. Cały proces produkcji wanien Ravon jest wykonywany ręcznie.

Co oznacza to dla Ciebie? Otrzymasz produkt najwyższej jakości - wygodną wannę, która nie będzie skrzypieć gdy do niej wejdziesz, ani nie ukruszy się w trakcie użytkowania. Prawie o jedną trzecią dłużej utrzyma ciepło, zapewniając długie chwile przyjemnego relaksu.

Inspiracje do tworzenia wanien czerpiemy ze współczesnych trendów w światowym designie - tak powstała m. in. wanna space, wzorem jest dla nas natura, której harmonia, delikatność i miękkość kształtów pomogły w stworzeniu wanny euphoria i ambiente. Najważniejszą inspiracją dla nowych projektów są dla nas potrzeby i sugestie naszych Klientów. Poznaj również produkty Ravon z serii Limited. - wanny wolnostojące z grafiką lub drewnem.

Wanny wolnostojące

Wisteria

Wymiary: 175 x 74 x 69 cm
Materiał: QualTec
 
 

Space

Wymiary: 180 x 80 x 57 cm
Materiał: QualTec
 
 

Modern

Wymiary: 179,5 x 79 x 63 cm
Materiał: QualTec
 
 

Ambiente

Wymiary: 184 x 81 x 76 cm
Materiał: QualTec

Tulipano

Wymiary: 179 x 84 x 66 cm
Materiał: QualTec
 
.

Genesis

Wymiary: 174 x 79 x 56 cm
Materiał: QualTec
 
 

Euphoria

Wymiary: 178 x 88 x 75 cm
Materiał: QualTec

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.