Euphoria

Euphoria


Wanna wolnostojąca Ravon Euphoria z materiału Qualtec* jest pionierskim produktem Ravon. Wanna wciąż cieszy się dużym uznaniem klientów. Euphoria poza doskonałą jakością wykonania, jest wanną dostosowaną zarówno do wnętrz nowoczesnych, jak i tych w stylu retro czy glamour – zadbali o to projektanci, którzy kierowali się zasadą uniwersalności produktu użytkowego. Poza ponadczasowym designem, produkt charakteryzuje się komfortowym wyprofilowaniem. Wysokie wezgłowie Euphorii, na którym możemy wygodnie i swobodnie położyć głowę, jest idealne dla miłośników długich kąpieli z książką.

Informacje techniczne:

 • Wymiary:1780 x 880 x 750 mm 
  Materiał:Kompozyt QualTec
  Kolor:Biały 
  Pojemność:200 litrów
  Waga:65 kg
  Waga z opakowaniem:72 kg
  Wymiar opak.:1940 x 990 x 950 mm

Dostępne kolory:

Więcej informacji:

 • Wanna wyposażona jest w przelew nadmiaru wody, korek typu "klik-klak" oraz syfon
 • Opcjonalnie system napełniania przez przelew.
 • Możliwość zamontowania systemu Ravon Air - masaż powietrzny z Koloroterapią.
Karta produktu
Model 3D

Dodano: 2018-09-10

Owalne wanny wolnostojące

Duży wybór wanien wolnostojących owalnych znajdziesz  w Warszawie  w Centrum Wyposażenia Wnętrz na Bartyckiej 24/26  w pawilonie 107/109. Polski producent Ravon proponuje wanny owalne  w różnych rozmiarach. Najmniejsze od 160 cm długości do 186 cm - największa wanna owalna dostępna obecnie  w ofercie producenta. Ravon posiada wanny owalne dość szerokie, np. Model modern albo space, które nie są co prawda dwuosobowe, ale bez problemu zmieszczą się  w niej dwie osoby. Wanny owalne są też  z reguły wygodne, dzięki obłym kształtom. Opływowość dodaje  też wnętrzu lekkości.

Dodano: 2018-09-05

Wanna wolnostojąca, a gdzie kosmetyki?

WANNA WOLNOSTOJĄCA  A CO  Z KOSMETYKAMI? Kiedy decydujemy się na wannę wolnostojącą, to zadajemy sobie pytanie co zrobimy  z kosmetykami? Gdzie je postawimy? Jak? Przecież są nam niezbędne podczas kąpieli  i codziennej pielęgnacji.  I na to zapotrzebowanie odpowiadają producenci zarówno omawianych wanien, jak  i wszelkiej maści producenci elementów wyposażenia łazienek. Oto kilka sposobów na kosmetyki: ·        Przybornik łazienkowy wolnostojący na kółkach lub bez kółek – takie przyborniki znajdziesz  w wielu sklepach  z wyposażeniem łazienek, mogą być drewniane, metalowe, szklane albo po prostu plastikowe – chociaż te ostanie nie będą tworzyły zbyt eleganckiego duetu  z wanną wolnostojącą.  Zaprojektowana stała półka wolnostojąca lub zamontowana do ściany, która jest jednocześnie miejscem do montażu baterii do wanny (jeśli nie chcemy mieć baterii wolnostojącej). Może być wykonana np.  z płyty gipsowej wodoodpornej  i obłożona okładziną  z płytek, mozaiki, kamienia naturalnego, etc.   Półki wykonane  w ścianie obok miejsca przeznaczonego na wannę – projektanci  w taki praktyczny  i elegancji sposób rozwiązują kwestię umieszczenia kosmetyków przy wannie wolnostojącej. Niezbędnik/przybornik umieszczany bezpośrednio na wannie. Na rynku istnieją piękne  i praktyczne przyborniki, na których znajdzie się miejsce na szampon, żel pod prysznic, specjalne uchwyty na kieliszek wina, ręcznik czy książkę – dla amatorów kąpieli  z lekturą. Wykonane są  z wodoodpornego, najczęściej egzotycznego gatunku drewna albo  z metalu odpowiednio zabezpieczonego przez zarysowaniem powierzchni wanny. Istnieją też wanny  z szerokim rantem, które także pozwalają na odstawienie kosmetyków, przynajmniej na czas kąpieli. Jest to również spore udogodnienie – nawet jeśli posiadamy jakiś przybornik. Ravon właśnie posiada  w swojej ofercie wanną  z takim właśnie praktycznym, szerokim rantem.          

Dodano: 2018-05-14

Piękno + funkcjonalność = Wanna wolnostojąca Ravon GENESIS

Wanna wolnostojąca Ravon Genesis Jesteśmy marką, która słucha potrzeb klientów  i znajduje dla nich rozwiązania, które są praktyczne  w użytkowaniu  i jednocześnie piękne. Najnowszy model wanny Ravon Genesis umożliwia zamontowanie baterii bezpośrednio na wannie. Ponadto wanna ta jest bardzo wygodna, nie wymaga dużych przestrzeni, z  uwagi na swój rozmiar, jest wykonana  z wysokiej jakości materiału kompozytowego Qualtec.  Jednym słowem jest idealna dla tych, którzy szukają wanien użytecznych  i pięknych.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.