Genesis

Genesis

 
 

Wanna wolnostojąca Ravon Genesis to produkt wykonany w nowoczesnej technologii wielowarstwowego kompozytu QualTec. Wanna Genesis łączy w sobie piękno prostej, symetrycznej formy i praktyczność użytkowania. Brzeg wanny jest na tyle szeroki, aby zamontować armaturę, a także postawić na nim na przykład kosmetyki. Na rynku jest niewiele modeli wanien wolnostojących, które dają taką możliwość. Genesis to jeden z najbardziej lubianych produktów manufaktury.

Informacje techniczne

  • Wymiary: 174x79x56 cm
  • Materiał: Kompozyt QualTec
  • Kolor: Biały
  • Pojemność: 220 litrów
  • Waga: 53kg
  • Waga z opakowaniem: 68kg

Dostępne kolory:

Więcej informacji:

  • Wanna wyposażona jest w przelew nadmiaru wody, korek typu "klik-klak" oraz syfon
  • Opcjonalnie system napełniania przez przelew.
  • Możliwość zamontowania systemu Ravon Air - masaż powietrzny z Koloroterapią.
Karta produktu
Model 3D

Dodano: 2018-09-10

Owalne wanny wolnostojące

Duży wybór wanien wolnostojących owalnych znajdziesz  w Warszawie  w Centrum Wyposażenia Wnętrz na Bartyckiej 24/26  w pawilonie 107/109. Polski producent Ravon proponuje wanny owalne  w różnych rozmiarach. Najmniejsze od 160 cm długości do 186 cm - największa wanna owalna dostępna obecnie  w ofercie producenta. Ravon posiada wanny owalne dość szerokie, np. Model modern albo space, które nie są co prawda dwuosobowe, ale bez problemu zmieszczą się  w niej dwie osoby. Wanny owalne są też  z reguły wygodne, dzięki obłym kształtom. Opływowość dodaje  też wnętrzu lekkości.

Dodano: 2018-09-05

Wanna przyścienna od Ravona

Wanna przyścienna Ravon Sensual Wall Ravon już od połowy września zaprezentuje nowy model wanny - wannę przyścienną. Ravon Sensual Wall, wymiary: 164x80. Jest to rozwiązanie dla osób ceniących estetykę wanny wolnostojącej  i jednocześnie dla tych, którzy nie posiadają zbyt dużej łazienki. Wanna Sensual posiada jeden dłuższy prosty bok, który możemy umieścić bezpośrednio przy ścianie. Ponadto prosty brzeg wanny jest na tyle szeroki, że zamontujemy na nim dowolną baterię nawannową. Wanna Sensual Wall dostępna  w II połowie września 2018  w salonie Ravon  w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lok. 107/109  i w dobrych salonach łazienkowych  w Polsce.  

Dodano: 2018-05-14

Piękno + funkcjonalność = Wanna wolnostojąca Ravon GENESIS

Wanna wolnostojąca Ravon Genesis Jesteśmy marką, która słucha potrzeb klientów  i znajduje dla nich rozwiązania, które są praktyczne  w użytkowaniu  i jednocześnie piękne. Najnowszy model wanny Ravon Genesis umożliwia zamontowanie baterii bezpośrednio na wannie. Ponadto wanna ta jest bardzo wygodna, nie wymaga dużych przestrzeni, z  uwagi na swój rozmiar, jest wykonana  z wysokiej jakości materiału kompozytowego Qualtec.  Jednym słowem jest idealna dla tych, którzy szukają wanien użytecznych  i pięknych.

Newsletter

Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco z nowościami w RAVON oraz otrzymuj informacje o specjalnych promocjach i rabatach.